Personeel

Dagbestuur

Onderwyspersoneel

Internskappe

Adminpersoneel

Ondersteunende Personeel

Dagbestuur

Adjunkhoof: Sport

Pierre Compton

Adjunkhoof: Akademie en personeelsake

Cornel Dreyer

Vakhoof: Houtbewerking
Koshuisvader: Bergsig
Adjunkhoof: Koshuis en Terrein

Callie le Roux

Adjunkhoof: Dissipline
Koshuisvader: Noordsig

Rinus le Roux
Louis Steijn

Onderwys-Personeel

Melanie Badenhorst

Vakhoof: Engels
Kultuur: Redenaars

Elmi Burger
Nikita Vallejo Casals
Prudence Claassen

Vakhoof: Tegnologie

Bianca Coetzee

Organiseerder: Skaak

Nelmarie Compton

Departementshoof: Fisiese Wetenskappe
Bestuur: Skooladministrasie

Nelis Cornelissen

Departementshoof: EBW

Tersia Cronjé
Druidaard de Goede

Vakhoof: Bou en Konstruksie

Isak de Jager
Tarien de Wet

Departementshoof: Afrikaans

Oupie du Plessis

Bestuurder: IKT
Vakhoof: Inligtingstegnologie en Inligting en Kommunikasietegnologie

Ineke du Preez
Jaco du Preez

Vakhoof: Rekenaartoepassingstegnologie
Organiseerder: Tennis

Nadia du Toit

Vakhoof: Elektronika en Kragsisteme
Koshuisvader: Stalshuis

Patrick Esterhuizen
J.S. Fourie

Vakhoof: Gasvryheidstudies

Andrea Greyling

Vakhoof: Motorwerktuigkunde

Johan Havenga

Handboeke Koördineerder

Marie-Louise Havenga

Organiseerder: Atletiek

JF Hill
Pierre Joubert

Kultuur: koor & Sang

Madré Kleynhans
Anna-Marie Koen
Danie le Roux
Elzani le Roux

Departementshoof: Wiskunde
Graadhoof: Graad 12

Karen le Roux
Corlie Liebenberg
Lou-Marié Lloyd

Koshuisvader: Dorp Seuns

Andri Marais

Bestuurder: Kultuur
Vakhoof: Lewensoriëntering

Elaine Marais
Bernito McPherson

Kultuur: Revue en Geeskomitee
Vakhoof: Kuns en kultuur

Rensia Mentz

Graadhoof: Graad 9
Vakhoof: Pas-en-Draaiwerk en Landboutegnologie

Renier Moolman
Suné Oosthuizen

Organiseerder: Netbal

Karlien Pretorius

Vakhoof: Toerisme
Koshuisvader: Drostdy
Kultuur: Orkes

Pieter Ras

Koshuismoeder: Dorp Meisies

Suanne Redelinghuys

Bestuur: Graad 10 Graadhoof
Organiseerder: Swem

Berenice Roos

Organiseerder: Krieket & Gholf

Armand Swart

Bestuur: Graad 8 Greedhoof

Ronell van der Sandt
Inge van der Walt

Vakhoof: Sosiale Wetenskappe

Peet van der Walt

Adjunkhoof Akademie

Liesel van Deventer

Kultuur: Toneel
Bestuur: Graad 11 Graadhoof

Andries Vellema

Organiseerder: Toutrek

Morné Visser

Internskappe

Adriaan Alberts

Organiseerder: Fietsry

Eduard Conradie
Helena du Toit
Eliska Grové

Admin Personeel

Rachelle Swiegers
Sonette Camara
Lirita Esterhuizen
Nicoline Lingenfelder
Leandri Van Niekerk
Coleen Van Zijl
Lina Visser

Ondersteunende Personeel

Stephne Ann Krige

VOEDSELDIENS-BESTUURDER (KOMBUIS)

Charné Bosman

Organiseerder: Rugby

Tobie Botes

DIREKTEUR LEIERSKAPONTWIKKELING

Manie Botha
Lana du Toit
John Le Roux
Francois Möller
Didiér Nigrini
Helet Paulsen

Bestuurder: Leerderontwikkeling

Hansen Preuss
Bes-mari Ras

Organiseerder: Hokkie

Daniel Roothman
Jorita Strydom

ONDERHOUDSBESTUURDER EN SEKURITEITSBEAMPTE

Louis van Tonder
HTS Advert demo